067-347-40-50

AQSY Shield Smart Enolgas 3/4 дюйма - комплект з обліком та ДБЖ = 10843 ВАРТІСТЬ грн.

Система контролю протікання води AQSY Shield Smart Enolgas 3/4″ призначена для своєчасного виявлення протікання та автоматичного перекриття подачі води в системах водопостачання, опалення. Це дозволяє запобігти значним збиткам, які викликає протікання. AQSY Shield може працювати самостійно або в складі систем сигналізації, «розумний дім», керувати роботою інших виконавчих пристроїв (наприклад, кульовим краном з електроприводом AQSY First), дозволяє за допомогою дротового та бездротового дистанційного керування контролювати стан, перекривати та відкривати подачу води. 

Перекриття та відновлення подачі води може здійснюватися також вручну автоматизованим (натискання кнопок) або механічним способом. Для запобігання «закисання» шарового крану при тривалому находженні у відкритому стані AQSY Shield автоматично щотижня перекриває подачу води, та негайно відновлює водопостачання.

При підключенні імпульсного виходу лічильника до системи AQSY SHIELD можливе віддалене знімання показників лічильника.

Комплектується високоякісним італійським краном Enolgas (Made in Italy), італійським лічильником GSD8-R, блоком безперебійного електроживлення та двома дротовими датчиками.

 

Відмінною особливістю кульового електропривіду AQSY Shield є висока потужність при невеликих габаритних розмірах, можливість передачі сигналу об аварії на зовнішні пристрої та Telegram – бот, можливість відкриття / закриття крану через зовнішні пристрої та Telegram – бот.

Загальні технічні характеристики електропривіду:

✅ Потужність електродвигунане більше 6 Вт

✅ Температурний діапазон експлуатації – від 0 до +50 С

✅ Габаритні розміри електроприводу (без крану) (Ш х В х Д) – 87 х 73 х 70 мм

✅ Час повороту кульового крану на 90 градусів  – 15  секунд

✅ Ступінь захисту електроприводу – IP65

Електропривід AQSY Shield здійснює обертання кульового крану при закритті та відкритті в один бік. Завдяки цьому знижено навантаження на редуктор електроприводу і тому мінімальний ресурс електроприводу AQSY Shield вищий, ніж у аналогічних приладів.

Напруга живлення електроприводу:

✅ Постійна напруга +12 В

✅ Струм споживання у момент відкриття/закриття не більше 0,5 А

✅ Струм споживання у черговому режимі не більше 10 мА

Обертальний момент на валу електроприводу:

min. 7Нм (70 кг*см)

Діаметр кульвого крану: 3/4 дюйма D=20 мм

Технічні характеристики кульового крану:

✅ Надійний італійский кран Enolgas (Made in Italy)

✅ Максимальний тиск рідини 40 атмосфер

✅ Максимальна температура рідини +120 градусів

Електробезпека кульового електроприводу AQSY Shield

AQSY Shield

Надійність та довговічність продукту завдяки високоякісним матеріалам та відмінній конструкції.

AQSY Shield

Легкість в установці та використанні завдяки простоті та зручності конструкції.

AQSY Shield

Інноваційні технології електроприводу для широкого спектру застосування

Конструктивні особливості кульового електроприводу AQSY Shield

✅ Високий момент на валу двигуна унеможливлює вихід приводу з ладу внаслідок «закисання» кульового крану при тривалій експлуатації.

✅ Корпус кульового крану виконаний із гарячокованої латуні виробництва компанії Enolgas (Італія) та витримує тиск до 40 атмосфер.

✅ Редуктор електроприводу повністю виготовлений з металу.

✅ У кульовому електроприводі відсутні електричні контакти.

✅ Положення кульового крану визначається безконтактним оптичним методом, що забезпечує високу ступінь точності та надійності в експлуатації.

✅ Електродвигун без щіток. Тому для електроприводів AQSY Shield не потрібна періодична профілактика або заміна щіток електродвигуна. Встановлені у приводі двигуни відносяться до класу безколекторних. Вони мають високу надійність, крутний момент та тривалий термін служби, що дозволяє використовувати їх не тільки в побутових, але й у промислових умовах.

✅ Електропривід виконаний у герметичному корпусі IP65. Для герметизації валу застосовується армований гумовий сальник з пильником.

✅ Кульові крани мають високу температурну стійкість.

✅ Кульові крани AQSY SHIELD є “повнопрохідними”. У системі AQSY SHIELD не застосовуються кульові крани із звуженням прохідного перерізу.

✅ Мікропроцесорна система керування. Для керування двигуном застосовується метод керування фазами з перекриттям. При цьому способі управління забезпечується збільшення моменту, що крутить.

✅ Кульовий електропривід може мати будь-яке положення під час монтажу.

✅ При монтажі електропривод може бути від’єднаний від кульового крана (за допомогою металевого фіксатора), що спрощує монтаж, а головне дозволяє встановити кульовий електропривод у важкодоступних місцях. 

✅ Ручне управління положенням шарового крана. Для цього потрібно просто зняти металевий фіксатор і поворотом корпусу електроприводу закрити або відкрити кульовий кран. 

✅ Індикація стану кульового крана. На корпусі електроприводу розташовуються 2 світлодіоди червоний (закрито) та зелений (відкрито) світлодіод для індикації положення кульового електроприводу.

Електробезпека шарового електроприводу AQSY Shield

✅ Напруга живлення 12 вольт.

✅ Обмотки електродвигуна знаходяться у спеціальному пластиковому захисному корпусі.