067-347-40-50

Кульовий кран з електроприводом Shield Enolgas 3/4 дюйма. ВАРТІСТЬ 7100 грн.

AQSY Shield – це кульовий кран з електропривідом, вбудованим контролером та керуванням через чат-бот Telegram, може працювати самостійно або в складі систем сигналізації, «розумний дім», керувати роботою інших виконавчих пристроїв (наприклад, кульовим краном з електроприводом AQSY First), дозволяє за допомогою дротового та бездротового дистанційного керування контролювати стан, перекривати та відкривати подачу води. Перекриття та відновлення подачі води може здійснюватися також вручну автоматизованим (натискання кнопок) або механічним способом. Для запобігання «закисання» шарового крану при тривалому находженні у відкритому стані AQSY Shield автоматично щотижня перекриває подачу води, та негайно відновлює водопостачання.

Кульовий електропривід призначений для перекриття водопостачання (опалення). Комплектується високоякісним італійским краном Enolgas (Made in Italy).

Загальні технічні характеристики електропривіду:

✅ Потужність електродвигуна не більше 6 Вт

✅ Температурний діапазон експлуатації від 0 до +50 С

✅ Габаритні розміри електроприводу (без крану) (Ш х В х Д) 87 х 73 х 70 мм

✅ Час повороту кульового крану на 90 градусів 15  секунд

✅ Ступінь захисту електроприводу IP65

Електропривід AQSY Shield здійснює обертання кульового крану при закритті та відкритті в один бік. Завдяки цьому знижено навантаження на редуктор електроприводу і тому мінімальний ресурс електроприводу AQSY Shield вищий, ніж у аналогічних приладів.

Технічні характеристики кульового крану:

  • Постійна напруга +12 В
  • Струм споживання у момент відкриття/закриття не більше 0,5 А
  • Струм споживання у черговому режимі не більше 10 мА
  • Надійній италійський кран Enolgas (Made in Italy)
  • Максимальний тиск рідини 40 атмосфер
  • Максимальна температура рідини +120 градусів
  • Діаметр кульвого крану: 3/4 дюйма D=20 мм

Можливості системі AQSY SHIELD

✅ На один кран AQSY SHIELD можливе паралельне підключення до 20-ти провідних датчиків, та один додатковий кран AQSY FIRST.

✅ Керування за допомогою Telegram – використовуйте підказки Telegram-бота (при реєстрації пристрою автоматично створюється персональна група в телеграм, з якої можна керувати краном, а також надходить інформація про потоп).

✅ INP1 та INP2 – входи дистанційного керування. Підключення будь-якого з цих контактів до нуля (GND) призводить до закриття шарового крану, при відключенні нуля – кран відкривається. Клеми використовуються для дистанційного керування, наприклад, від системи «розумний дім» або вимикача, що встановлений біля вхідної двері. Заборонено подавати напругу на ці клеми.

✅ OUT1 та OUT2 – вихідні сигнали для підключення систем сигналізації, «розумний дім», інших виконавчих пристроїв. OUT1 замикається на нуль при виявленні протікання води. OUT2 замикається на нуль при виявленні протікання води, при ручному закритті, автопровороті для запобігання «закисанню». OUT2 може використовуватись при необхідності одночасного перекриття кількох кранів, наприклад, холодного та гарячого водопостачання, системи опалення.

     067-347-40-50

Електробезпека кульового електроприводу AQSY Shield

AQSY Shield

Надійність та довговічність продукту завдяки високоякісним матеріалам та відмінній конструкції.

AQSY Shield

Легкість в установці та використанні завдяки простоті та зручності конструкції.

AQSY Shield

Інноваційні технології електроприводу для широкого спектру застосування

Конструктивні особливості кульового електроприводу AQSY Shield

✅ Високий момент на валу двигуна унеможливлює вихід приводу з ладу внаслідок «закисання» кульового крану при тривалій експлуатації.

✅ Корпус кульового крану виконаний із гарячокованої латуні виробництва компанії Enolgas (Італія) та витримує тиск до 40 атмосфер.

✅ Редуктор електроприводу повністю виготовлений з металу.

✅ У кульовому електроприводі відсутні електричні контакти.

✅ Положення кульового крану визначається безконтактним оптичним методом, що забезпечує високу ступінь точності та надійності в експлуатації.

✅ Електродвигун без щіток. Тому для електроприводів AQSY Shield не потрібна періодична профілактика або заміна щіток електродвигуна. Встановлені у приводі двигуни відносяться до класу безколекторних. Вони мають високу надійність, крутний момент та тривалий термін служби, що дозволяє використовувати їх не тільки в побутових, але й у промислових умовах.

✅ Електропривід виконаний у герметичному корпусі IP65. Для герметизації валу застосовується армований гумовий сальник з пильником.

✅ Кульові крани мають високу температурну стійкість.

✅ Кульові крани AQSY SHIELD є “повнопрохідними”. У системі AQSY SHIELD не застосовуються кульові крани із звуженням прохідного перерізу.

✅ Мікропроцесорна система керування. Для керування двигуном застосовується метод керування фазами з перекриттям. При цьому способі управління забезпечується збільшення моменту, що крутить.

✅ Кульовий електропривід може мати будь-яке положення під час монтажу.

✅ При монтажі електропривод може бути від’єднаний від кульового крана (за допомогою металевого фіксатора), що спрощує монтаж, а головне дозволяє встановити кульовий електропривод у важкодоступних місцях. 

✅ Ручне управління положенням шарового крана. Для цього потрібно просто зняти металевий фіксатор і поворотом корпусу електроприводу закрити або відкрити кульовий кран. 

✅ Індикація стану кульового крана. На корпусі електроприводу розташовуються 2 світлодіоди червоний (закрито) та зелений (відкрито) світлодіод для індикації положення кульового електроприводу.

Електробезпека шарового електроприводу AQSY SHIELD

✅ Напруга живлення 12 вольт.

✅ Обмотки електродвигуна знаходяться у спеціальному пластиковому захисному корпусі.